Moje baby aj počas cvičenia myslia na Boha

Autor: Martina Miksova | 25.2.2015 o 21:11 | (upravené 25.2.2015 o 22:43) Karma článku: 3,73 | Prečítané:  394x

Zaujímavé zistenie z dnešného tréningu.

Na konci minulého roka som začala precvičovat v niektorých centrách. Ako každé začiatky, tak ani tie moje nie sú výnimkou v tom, že sú niekedy ťažké. Práca s ľuďmi si vyžaduje osobitný prístup ku každému klientovi, pretože každý je v istom smere iný a inak vníma to, čo sa mu snažíte odprezentovať.  Dnes som však na tréningu prežila toľko pozitívnej energie, úsmevov a milých ľudí, že som i ja odchádzala domov s úsmevom na perách. Ale nie o tomto som chcela. Dnes ma špeciálne zaujalo to, že koľko sa o tých mojich ženách na cvičení dozviem.

Počas hodiny sa niekedy riadne zasmejeme. Moje baby, ako ich ja volám, sú dosť nábožensky založené. Medzi sériami často používajú výrazy typu "Ježiš", "Panebože", "Kriste", "Bože" a mnohé iné mená z Biblie (v duchu medzi osmičkami premýšľam, či im tie bezbožné anglické texty v pesničkách neprekážajú). Niektoré bývajú aj nedočkavé a kladú mi otázky ako "Koľko ešte?" alebo "Ideme už konečne na podložky?" Viaceré zvykne počas tréningu niečo prekvapiť, prípadne vydesiť. Vtedy sa väčšinou pýtajú: "Ešte ďalšia séria?" Sú aj také, ktoré si potrpia na presnosť: "Nemal by byť už koniec?" Ešte že ich mám, v tomto sa na ne môžem stopercentne spoľahnúť :)

Práve v dnešnom tréningu sa baby viac odvolávali na Boha a mňa to naozaj prekvapilo, čo spôsobilo, že boli také zbožné. Božsky sa na ne teším opäť nabudúce...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Dá vám 5000 eur na auto

Úspešnosť dotácie je otázna.

KOMENTÁRE

Prečo sa chce Bednár zhovädiť ako propagandista premiéra

Tomáš je z iného sveta, jemu sa dá rozumieť.


Už ste čítali?